Operační program Doprava

Operační program Doprava » Putování po projektech OPD: Do zázemí pátého Áčka

Putování po projektech OPD: Do zázemí pátého Áčka

Řídicí orgán Operačního programu Doprava Vás ve spolupráci s Eurocentrem Praha a Dopravním podnikem hlavního města Prahy zve na exkurzi do zázemí metra A.

V rámci exkurze budete mít možnost navštívit veřejnosti běžně nepřístupné prostory a nahlédnout do zákoutí linky A pražského metra. Společně projdeme celkem 4 stanice: Bořislavka, Nádraží Veleslavín, Petřiny a Nemocnice Motol.

Můžete se těšit například na prohlídku pracoviště dispečera stanice a povídání o jeho práci. Ukážeme vám tajemství tzv. bubliny ve stanici Petřiny. Projedete se soupravou do obratu stanice a dozvíte se spoustu zajímavostí z výstavby prodloužení linky A.

Exkurze budou probíhat každé úterý a čtvrtek od 10. 3. do 26. 3. 2020 se začátkem vždy od 15:00 u turniketů ve vestibulu stanice Bořislavka a budou trvat cca 2,5 hodiny.

Akce je zdarma.

Z kapacitních a bezpečnostní důvodů je nutné se na exkurzi předem registrovat vždy nejpozději do 23:55 hod. předcházejícího dne na portálu DotaceEU

Vyplněním a odesláním registračního formuláře souhlasíte s poskytnutím a zpracováním osobních údajů Ministerstvem pro místní rozvoj. Poskytnuté údaje budou sloužit k verifikaci přihlášených osob v den konání akce.

Více informací o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Kontaktní osoby:
Mgr. Alžběta Remrová (tel.: 601 342 386, email: alzbeta.remrova@mdcr.cz
Mgr. Annemarie Volinová (tel.: 730 163 079, email: annemarie.volinova@mmr.cz).


Důležitá upozornění:

  • Každý účastník je povinen mít s sebou po celou dobu akce platný jízdní doklad.
  • Zákaz vstupu pod vlivem alkoholu a psychotropních látek! Zákaz kouření.
  • Po dobu exkurze nebude možné využít toalet!
  • V neveřejných prostorech platí zákaz fotografování/natáčení.
  • Na akci není povolen vstup s kočárky či zvířaty.
  • Vstup možný od 15 let věku.
  • V průběhu akce budou pořizovány fotografie či audiovizuální záznamy pro dokumentární a publicitní účely. V případě nesouhlasu s vaším focením či natáčením na místě prosím informujte výše uvedené kontaktní osoby.


Putování pro projektech OPD - metro A