Operační program Doprava

ŘSD - Referent/ka pro investiční přípravu staveb a informační modely (BIM), Praha

Ředitelství silnic a dálnic ČR

je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem její činnosti je výkon vlastnických práv státu k nemovitostem tvořícím dálnice a silnice I. třídy, zabezpečení správy, údržby a oprav dálnic a silnic I. třídy a zabezpečení jejich výstavby a modernizace.
Nyní vyhlašujeme výběrové řízení na pozici:

Referent/ka pro investiční přípravu staveb a informační modely (BIM)

Pracoviště-lokalita
Praha 4

Náplň práce

  • Investiční příprava významných staveb pozemních komunikací (ST, DÚR a DSP).
  • Zajištění koordinace přípravy staveb silnic a dálnic.
  • Spolupráce při přípravě informačních modelů silničních staveb (BIM) na straně investora, spolupráce na tvorbě informačních standardů (BIM koordinátor).
  • Koordinace a příprava zadávacích podmínek staveb silnic a dálnic.
  • Technická pomoc jednotlivým organizačním útvarům ŘSD v průběhu předinvestiční a investiční přípravy staveb.

Požadujeme

  • VŠ technického směru.
  • Základní znalost technických a právních předpisů pro projektování pozemních komunikací.
  • Praxe v oboru projektování pozemních komunikací výhodou, vhodné i pro absolventy.
  • Základní znalost dopravního inženýrství.
  • Uživatelská znalost MS Office.
  • Jeden světový jazyk – orientace v textu.
  • ŘP skupiny B (aktivní řidič).
  • Trestní bezúhonnost.

Nabízíme

  • Odborného vzdělávání (účast na seminářích).
  • Možnost podílet se na zavádění nových, moderních a progresivních technologií ve stavebnictví.
  • Možnost spolupráce na zpracování technických předpisů, apod.
  • Stabilitu státní příspěvkové organizace.
  • Pružnou pracovní dobu.
  • 5 týdnů dovolené, indispoziční volno, stravenky.
  • Využití rekreačních zařízení organizace a další benefity.

Termín nástupu
Dle dohody

Pracovní poměr
Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s následnou možností prodloužení na dobu neurčitou.

Platové podmínky
11. platová třída dle NV ČR č. 263/2018 Sb., v platném znění,

příloha č. 1, platový stupeň dle vzdělání a odborné praxe, možnost osobního příplatku a odměn

Termín zaslání přihlášky
Písemné přihlášky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: prace@rsd.cz do 23. 8. 2019
(do předmětu uveďte „Referent/ka pro investiční přípravu staveb a informační modely (BIM)“).

Pro další informace prosím kontaktujte
prace@rsd.cz, tel. 241 084 127

Upozornění
Pracovní poměr se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoníkem práce (nejedná se o služební poměr).

Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmu.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Ředitelství silnic a dálnic ČR bude zpracovávat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedené pracovní místo. Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů mám právo na: na přístup k osobním údajům, na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, na přenositelnost údajů a právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků.